Інтернет-магазин: 24/7. Офіс, склад (самовивезення): ПН - ПТ (8:30 - 17:30)

Спиртометри

Спиртометри

Ареометр АОН-2

Ареометр АОН-2

Ареометри застосовуються для вимірювання щільності різних рідин і розчинів. Ареометр типу АОН-2 з ціною поділки 1 кг / м3 використовується для вимірювання щільності рідини від 1000 до 1840 кг / м3 (сольові і кислотні розчини, різні кислоти, солі, цемент, бетон).Ареометр являє собою скляний пристрій у вигляді герметичної бульбашки, розширена частина якого (дно) заповнена реактором. Реактор являє собою інжекцію чистого, сухого металу, заповненого шаром смоли, герметика або іншої сполучної речовини..

0.00грн

Ареометр АС-ОН-1

Ареометр АС-ОН-1

Ареометри застосовуються для вимірювання щільності різних рідин і розчинів.Ареометр являє собою скляний пристрій у вигляді герметичної бульбашки, розширена частина якого (дно) заповнена реактором. Реактор являє собою інжекцію чистого, сухого металу, заповненого шаром смоли, герметика або іншої сполучної речовини з температурою плавлення не менше 80°C. У верхній (вузькій) частини ареометра є градуйована шкала в кг/м³. При вимірюванні щільності ареометр занурюється в рідину або розчин, і показання..

37.26грн

Спиртометр побутовий 0-96 ° С

Спиртометр побутовий 0-96 ° С

Побутовий спиртомер (ареометр) можна застосовується для вимірювання процентного вмісту спирту у водних розчинах. Діапазон вимірювання: 0-96 °. Ціна поділки шкали: 1 °. Довжина: 145 мм...

28.74грн

Відображено 1 по 3 з 3