Інтернет-магазин: 24/7. Офіс, склад (самовивезення): ПН - ПТ (8:30 - 17:30)

Штативи лабораторні

Штативи лабораторні

Лапка для бюреток
Лапка для холодильника
Пробіркотримач
Сушка лабораторна

Сушка лабораторна

Сушка для хімічного посудуРозрізняють методи холодного (без нагрівання) та гарячого сушіння (при нагріванні).Метод холодного сушіння Сушіння посуду на повітрі проводять, використовуючи спеціальні (розташовані звичайно над раковиною) дошки з нахиленими кілочками. Висушений посуд не повинен зберігатися на кілочках, оскільки він може запилитися. Щоб запобігти забрудненню посуду під час сушіння, краще користуватися столами для сушіння. Це звичайний стіл, в кришці якого прорізані отвори різного ..

728.82грн

Штатив лабораторний Бунзена, комплектний

Штатив лабораторний Бунзена, комплектний

Штатив Бунзена необхідний для закріплення бюреток, холодильників, ділильних лійок, колб і т. д.Cкладається з сталевого стержня, закріпленого на масивній стальній підставці; тримачів, кілець, вилок (лапок). Всі деталі штатива захищені антикорозійним покриттям.Комплектація:1) Масивна плита (підставка) - 1 шт.2) Сталевий стержень - 750 мм - 1 шт.3) Вузол кріплення алюмінієвий - 3 шт.4) Лапка для холодильника CJ204-30 - 2 шт.5) Лапка для бюреток (велика) CJ170-11 - 1 шт.6) Кільц..

841.98грн

Відображено 1 по 16 з 16
Описание, характеристики вы можете получить позвонив к нам в офис (044) 581-57-33, или отправить письмо на электронную почту. Товар в наличии на складе.