Інтернет-магазин: 24/7. Офіс, склад (самовивезення): ПН - ПТ (8:30 - 17:30)

Магнітна мішалка

Магнітна мішалка

Магнітна мішалка з підігрівом використовується в лабораторіях для змішування високов'язких рідин, в нафтохімічній промисловості для екстракції, обробки буферних розчинів і т. д. Магнітна мішалка виконує дві функції одночасно: нагрів до певної температури і перемішування зразка, з певною швидкістю обертання магнітного перемішуючого елемента. Існують різні моделі лабораторних магнітних змішувачів з підігрівом, які відрізняються характеристиками електромагніту, наявністю штатива для установки датчиків pH або температури і максимальною температурою робочої поверхні.


Уточнити пошук

Мішалка з розкриваючимися лопатями

Мішалка з розкриваючимися лопатями

Мішалка (тефлонова) з лопатями для верхньоприводної лабораторної мішалки.Вісь мішалки виготовлена ​​з нержавіючої сталі.Покриття осі - політетрафторетилен (ПТФЕ, фторопласт-4, тефлон). Тефлон (Teflon ™) - полімер, стійкий до агресивних хімічних сполук.Довжина осі - 600 ммДіаметр осі - 7 ммРозмах лопатей - 116 ммТовщина лопаті - 3 мм..

549.00грн

Мішалка з роскриваючимися лопатями

Мішалка з роскриваючимися лопатями

Мішалка (тефлонова) з лопатями для верхньоприводної лабораторної мішалки.Вісь мішалки виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Покриття осі - політетрафторетилен (ПТФЕ, фторопласт-4, тефлон). Тефлон (Teflon ™) - полімер, стійкий до агресивних хімічних сполук. Довжина осі - 350 ммДіаметр осі - 7 ммРозмах лопатей - 62 ммТовщина лопаті - 2 мм..

415.80грн

Мішалка магнітна ММ-5

Мішалка магнітна ММ-5

Принцип дії мішалки ММ-5 заснований на передачі руху від обертового магніту до перемішуючого стрижня за допомогою магнітного поля магніту.Корпус магнітної мішалки ММ-5 виконаний з листової сталі товщиною 1 мм і складається з верхньої та нижньої частини.  На нижній частині змонтовано електрообладнання, а на передній стінці встановлений пульт управління, який складається з двох перемикачів П2К для вмикання електродвигуна і електроплитки, двох сигнальних ламп і ручки регулювання швидкості обер..

1 300.02грн

Магнітна мішалка 78-1
Магнітна мішалка GL- 3250A

Магнітна мішалка GL- 3250A

Опис лабораторної магнітної мішалки з підігрівом GL-3250A Максимальний обсяг перемішування: 10л Швидкість перемішування: 100 -1200 об / хв Нагрівання: до 300°С Діаметр нагрівача: 150 мм Активація запобіжника по температурі: 350°С Потужність: 350 Вт Напруга живлення: 220 в / 50 гц..

9 355.56грн

Стрижень для вилучення магнітних мішалок

Стрижень для вилучення магнітних мішалок

Вісь виготовлена ​​з нержавіючої сталі.Покриття осі - політетрафторетилен (ПТФЕ, фторопласт-4, тефлон). Тефлон (Teflon ™) - полімер, стійкий до агресивних хімічних сполук...

330.00грн

Відображено 1 по 8 з 8