Інтернет-магазин: 24/7. Офіс, склад (самовивезення): ПН - ПТ (8:30 - 17:30)

Магнітна мішалка

Магнітна мішалка

Магнітна мішалка з підігрівом використовується в лабораторіях для змішування високов'язких рідин, в нафтохімічній промисловості для екстракції, обробки буферних розчинів і т. д. Магнітна мішалка виконує дві функції одночасно: нагрів до певної температури і перемішування зразка, з певною швидкістю обертання магнітного перемішуючого елемента. Існують різні моделі лабораторних магнітних змішувачів з підігрівом, які відрізняються характеристиками електромагніту, наявністю штатива для установки датчиків pH або температури і максимальною температурою робочої поверхні.


Мішалка з розкриваючимися лопатями

Мішалка з розкриваючимися лопатями

Мішалка (тефлонова) з лопатями для верхньоприводної лабораторної мішалки.Вісь мішалки виготовлена ​​з нержавіючої сталі.Покриття осі - політетрафторетилен (ПТФЕ, фторопласт-4, тефлон). Тефлон (Teflon ™) - полімер, стійкий до агресивних хімічних сполук.Довжина осі - 600 ммДіаметр осі - 7 ммРозмах лопатей - 116 ммТовщина лопаті - 3 мм..

457.50грн

Мішалка з роскриваючимися лопатями

Мішалка з роскриваючимися лопатями

Мішалка (тефлонова) з лопатями для верхньоприводної лабораторної мішалки.Вісь мішалки виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Покриття осі - політетрафторетилен (ПТФЕ, фторопласт-4, тефлон). Тефлон (Teflon ™) - полімер, стійкий до агресивних хімічних сполук. Довжина осі - 350 ммДіаметр осі - 7 ммРозмах лопатей - 62 ммТовщина лопаті - 2 мм..

346.50грн

Магнітна мішалка 78-1
Магнітна мішалка GL- 3250A
Відображено 1 по 6 з 6